O nas


inplus lublin - o nas

IN PLUS BIURO RACHUNKOWE W LUBLINIE

Witamy na stronie Biura Rachunkowego IN PLUS. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowo – księgowej dla małych i średnich firm. Uzupełnieniem naszej działalności są szeroko rozumiane usługi wsparcia biznesu, w tym: doradztwo personalne (kadry, wynagrodzenia), szkolenia, BHP, analizy.

Dzięki szerokiej ofercie i kompleksowym rozwiązaniom, nasi partnerzy oszczędzają swój czas, koncentrując całą energię na działalności operacyjnej swojej firmy, co przekłada się na wymierne korzyści i mierzalne oszczędności. Zapraszamy do współpracy!

Nasza firma ponosi pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych (certyfikat księgowy nr 58231/2012) oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i czynności doradztwa podatkowego oraz innych czynności wykonywanych przez Biuro.

Obsługujemy klientów z całej Polski. Polecamy się szczególnie dla firm z okolicznych miejscowości, np: Łuków, Międzyrzec Podlaski, Radzyń podlaski, Biała Podlaska, Lubartów, Dęblin, Puławy, Parczew, Kock, Włodawa, Opole Lubelskie, Świdnik, Piaski, Bełżyce, Bychawa, Kraśnik Krasnystaw, Chełm, Piaski , Świdnik, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Zamość.

Biuro Rachunkowe In Plus

22 hours 23 minutes ago

Nazwiemy go kalkulator 😍

Biuro Rachunkowe In Plus

2 days 11 hours ago

Polska: inflacja najwyższa od 20 lat, złoty coraz słabszy. Gorzej chyba już być nie może.
Turcja: potrzymaj mi piwo.

Biuro Rachunkowe In Plus

1 week 5 days ago

Dzisiaj chcemy zwrócić się do Was z prośbą. Jedna z naszych klientek Iga, w październiku tego roku uległa bardzo groźnemu wypadkowi. Została potrącona na przejściu

Biuro Rachunkowe In Plus

2 weeks 4 days ago

"Więcej pieniędzy w kieszeniach Polaków" -takim hasłem rząd próbuje przekonać nas do Polskiego Ładu. I rzeczywiście może ich być więcej, jeśli niektórzy nie będą czekać