O nas


inplus lublin - o nas

IN PLUS BIURO RACHUNKOWE W LUBLINIE

Witamy na stronie Biura Rachunkowego IN PLUS. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowo – księgowej dla małych i średnich firm. Uzupełnieniem naszej działalności są szeroko rozumiane usługi wsparcia biznesu, w tym: doradztwo personalne (kadry, wynagrodzenia), szkolenia, BHP, analizy.

Dzięki szerokiej ofercie i kompleksowym rozwiązaniom, nasi partnerzy oszczędzają swój czas, koncentrując całą energię na działalności operacyjnej swojej firmy, co przekłada się na wymierne korzyści i mierzalne oszczędności. Zapraszamy do współpracy!

Nasza firma ponosi pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych (certyfikat księgowy nr 58231/2012) oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i czynności doradztwa podatkowego oraz innych czynności wykonywanych przez Biuro.

Obsługujemy klientów z całej Polski. Polecamy się szczególnie dla firm z okolicznych miejscowości, np: Łuków, Międzyrzec Podlaski, Radzyń podlaski, Biała Podlaska, Lubartów, Dęblin, Puławy, Parczew, Kock, Włodawa, Opole Lubelskie, Świdnik, Piaski, Bełżyce, Bychawa, Kraśnik Krasnystaw, Chełm, Piaski , Świdnik, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Zamość.

Aktualności biura rachunkowego InPlus Lublin

Okładka dla Biuro Rachunkowe In Plus
1,023
Biuro Rachunkowe In Plus

Biuro Rachunkowe In Plus

Na stronie internetowej znajdują się ogólne informacje o firmie, o misji i wartościach jakimi si

Młodzi naprawdę dają radę 💪 Poczynania przyszłej kadry narodowej śledzimy od dawna i z dumą możemy powiedzieć, że takiego zaangażowania, gryzienia trawy, walki, ambicji i woli wygranej obecna kadra może się od nich uczyć. Jesteśmy dumni, że mogliśmy ich wesprzeć a nasze logo pojawiło się na koszulach zawodników BKS Lublin ⚽️⚽️⚽️🥇🥇🥇 Zobacz więcejZobacz mniej
View on Facebook